We're proud to have helped shape an entire industry.

Güçlü influencer ve oyuncu kullanımı; eğlenceli ve samimi içerikleri ile BigbossLayf, markamıza renk ve önemli bir değer katıyor.
ByNoGame
avatar
Kemal Önder Güçlü
BigBossLayf ekibi, süreçlerdeki pozitif tutumu ve markaların taleplerini doğru değerlendirmesi ile influencer birleşimini efektif şekilde yöneterek projeye değer katıyor.
McBoon
Derin Ağduk
Derin Ağduk
BigBossLayf ve bize sundukları Influencerlar ile çalışmaktan gerek marka bilinirliği, gerekse dönüşümlerin kalitesi açısından oldukça memnunuz.
Falconai.Tech
avatar
Yiğit Gök
Profesyonel iletişimleri ve projelere kreatif yaklaşımları sayesinde BiggBossLayf; markanızı ulaşmak istediğiniz KPI'lara ışık hızında ulaştırır. GGWP.
publishme
Damla Pekgöz
Damla Pekgöz
BigBossLayf bizim severek partnerlik yaptığımız bir ajans. Bugüne kadar bir çok proje hayata geçirip güzel sonuçlar aldık. İleride daha da iyi işler yapabileceğimizden eminim.
socialfamo
Enes Mısır
Enes Mısır
BigBossLayf; Ünlü ile hayranı arasındaki organik bağı kuvvetlendiren projeleriyle markaların kendilerini daha kolay ifade etmelerini sağlıyor.
nabulu
Deniz Yılmaz
Deniz Yılmaz
BigBossLayf ekibiyle birlikte yaptığımız projelerde hem eğleniyoruz hem de markalarımız için görünürlük sağlıyoruz.
Multiplayer
Berkay Yılmazbayhan
Berkay Yılmazbayhan
BigBossLayf ekibi ile birlikte hayata geçirdiğimiz sayesinde oyuncuların hayatında anlamlı deneyimler yaratabildiğimizi görmek Riot Games Türkiye olarak bize mutluluk veriyor.
nabulu
Uğur Hizal
Uğur Hizal
How Can We Help?
contact us